Delfinki
Dyskusja o delfinach. IIIIIIIIIIIIIIII!:D
Bo ilez to mozna o delfinach gadać
Ja rozumiem, zę o mnie mozna by gadać w nieskonczonosc ale o delfinkach...<joke>
PRZEJDŹ NA FORUM