pusto tu!
moje drogie dzieci *wzniosła ręce ku górze jak to czynic miał ksiądz w kosciele (chyba ze cos sie zmieniło) * podajcie sobie znak pokoooju! Bogu niech będą dzieeeki! Idzicie w pokoju Chrystuuuuusa!! Aaaameeen!


  PRZEJDŹ NA FORUM