| Dżdżownice Są takie... płaściutkie po naszej interwencji :P |
| Do Fara i Mala... Jeszcz raz przeczytam coś tego typu skierowane do Bobo to się skończy miła atmosfera na tym forum. Znacie mnie na tyle, że wiecie, że potrafie być nieprzyjemny i uprzykrzyć komuś przebywanie w jakimś miejscu. Grzecznei ostrzegam... |