Co było pierwsze?
czyli pytania tabu... ;D
moi rodzice pamiętają bardzo szczęśliwy i ja to już nie raz słyszałem bardzo szczęśliwy zajebiste to jest bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM