Prośba
bo jest wiele gorszych forów (czy jak to się odmienia jęzor) ale nie ważne jak by forum było złe to z taką ekipą jak tutaj to żadnego forum nie można nazwać złym bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


ale wam posłodziłem jęzorjęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM