Prośba
bo jest wiele gorszych forów (czy jak to się odmienia
) ale nie ważne jak by forum było złe to z taką ekipą jak tutaj to żadnego forum nie można nazwać złym
ale wam posłodziłem
PRZEJDŹ NA FORUM