Sesja RPG
dla tych ktorzy graja bez spamu!
Alos Bobo
nie pytales sie was czy chcecie tylko mowilem do tych ktorzy juz byli na innych sesjach
Al jak to na forum?
to jest poprostu temat o tych samych sesjach tylko tu bo arda ma nie dzialac
PRZEJD NA FORUM