Sesja RPG
dla tych ktorzy graja bez spamu!
Alos Bobo
nie pytales sie was czy chcecie tylko mowilem do tych ktorzy juz byli na innych sesjach

Al jak to na forum?
to jest poprostu temat o tych samych sesjach tylko tu bo arda ma nie dzialac


  PRZEJD NA FORUM