Delfinki
Dyskusja o delfinach. IIIIIIIIIIIIIIII!:D
Wiedziałem, że bład juz jak wysylałem.

Beeeee to robi Nuallabardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM