jeśli żyjecie...
Serio, nie mam pojęcia jak to się stało. Zeszłej nocy śniła mi się Arda. Nie znalazłam jej na żadnym serwerze, ale forum- jak widać- działa. Co więcej, za pierwszym razem trafiłam hasło, a ma przeszło 5 lat... Wątpię, żeby kogoś napadły wspomnienia i wszedł tu z ciekawości, ale gdyby jednak...


  PRZEJDŹ NA FORUM