Delfinki
Dyskusja o delfinach. IIIIIIIIIIIIIIII!:D
na biologii miałam o krępakach. myślałam, że wiecie co to jest, bo ja za bardzo nie zrozumiałam.
PRZEJDŹ NA FORUM