Tymczasowe forum gry Arda

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGÓLNE FORUM GRY » DŻDŻOWNICE

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 2 / 4>>>    strony: 1[2]34

Dżdżownice

Są takie... płaściutkie po naszej interwencji :P
  
Elen
18.03.2007 16:50:28
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1376
Od: 2007-3-7
Marlis, my się chyba nie znamy ;]

(a Pikuś to jamnik mojej sąsiadki, a nie Bobo ;p )
  
Marlis
18.03.2007 17:05:16
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lórien

Posty: 132 #1380
Od: 2007-3-1
ufff na szczęście nie xD
joke XD
_________________
Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz

  
Bobo
18.03.2007 18:23:44
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #1382
Od: 2007-3-5
Far, a spróbuj tylko raz tak powiedzieć.
  
Elen
19.03.2007 14:33:59
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1389
Od: 2007-3-7
Bobo-> agresor xD
  
Marlis
19.03.2007 16:51:07
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lórien

Posty: 132 #1393
Od: 2007-3-1
Ale jak ma nie mówić ?
Pikuś ?
_________________
Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz

  
Bobo
19.03.2007 18:54:30
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #1394
Od: 2007-3-5
Tak, własnie tak.
Agresor to dopiero się włączy.
  
Far
19.03.2007 19:15:02
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1396
Od: 2007-3-1
Pikuś a czemu mam tak nie mówic?
_________________
Mal to brzydaaaaal NARF
  
Elen
19.03.2007 20:39:10
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1401
Od: 2007-3-7
Far, stąpasz po cienkim lodzie ;p
  
Marlis
19.03.2007 21:05:53
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lórien

Posty: 132 #1405
Od: 2007-3-1
Far nie mów na Pikusia Bobo !

_________________
Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz

  
Bobo
20.03.2007 12:57:55
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #1426
Od: 2007-3-5
Far, mogę Cię zesłać do naszego rządu lub POKAZAĆ TWOJE ZDJĘCIE W GALERII ARDY *złowieszczy śmiech*
A na tego drugiego drania coś wymyślę ;D
  
Lorrieine
20.03.2007 14:34:14
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 161 #1432
Od: 2007-3-3
O.o
Tak, Bobo, pokaż jego zdjęcia!!! bardzo szczęśliwy
  
Far
20.03.2007 16:23:12
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1445
Od: 2007-3-1
O nie.... Przepraszam. Bobo, nie wiesz że się wygłupiam. Przepraszam. *robi pro smutną minę*
_________________
Mal to brzydaaaaal NARF
  
Lorrieine
20.03.2007 16:51:43
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 161 #1451
Od: 2007-3-3
Bobo, on się nie wygłupiał, tylko na poważnie, widać to w jego oczach! xD
  
Amrot
20.03.2007 19:03:17
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1453
Od: 2007-3-6
Dżdżownice w panierce...
  
Bobo
20.03.2007 22:01:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #1469
Od: 2007-3-5
haha wiedziałam ;D
  
Elen
20.03.2007 22:40:54
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1474
Od: 2007-3-7
brawo, w czuły punkt ;D
  
Marlis
20.03.2007 22:53:53
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lórien

Posty: 132 #1477
Od: 2007-3-1
Chamstwo !
_________________
Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz

  
Far
20.03.2007 23:45:16
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1481
Od: 2007-3-1
Kurczę jestem za mientki i mam piętę Farową w postaci tego zdjęcia u Bobo. smutny
_________________
Mal to brzydaaaaal NARF
  
Alos
21.03.2007 01:10:23
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #1487
Od: 2007-3-3
Do Fara i Mala... Jeszcz raz przeczytam coś tego typu skierowane do Bobo to się skończy miła atmosfera na tym forum. Znacie mnie na tyle, że wiecie, że potrafie być nieprzyjemny i uprzykrzyć komuś przebywanie w jakimś miejscu. Grzecznei ostrzegam...
  
Far
21.03.2007 01:15:57
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1490
Od: 2007-3-1
Alosa chyba okres dopadl bo jakis nerwowy jest
_________________
Mal to brzydaaaaal NARF

Przejdz do góry strony<<<Strona: 2 / 4>>>    strony: 1[2]34

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGÓLNE FORUM GRY » DŻDŻOWNICE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny