| | |
| Elen | 18.03.2007 16:50:28 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 89 #1376 Od: 2007-3-7
| Marlis, my się chyba nie znamy ;]
(a Pikuś to jamnik mojej sąsiadki, a nie Bobo ;p ) |
| | |
| Marlis | 18.03.2007 17:05:16 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lórien
Posty: 132 #1380 Od: 2007-3-1
| ufff na szczęście nie xD joke XD _________________ Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz
|
| | |
| Bobo | 18.03.2007 18:23:44 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 86 #1382 Od: 2007-3-5
| Far, a spróbuj tylko raz tak powiedzieć. |
| | |
| Elen | 19.03.2007 14:33:59 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 89 #1389 Od: 2007-3-7
| Bobo-> agresor xD |
| | |
| Marlis | 19.03.2007 16:51:07 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lórien
Posty: 132 #1393 Od: 2007-3-1
| Ale jak ma nie mówić ? Pikuś ? _________________ Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz
|
| | |
| Bobo | 19.03.2007 18:54:30 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 86 #1394 Od: 2007-3-5
| Tak, własnie tak. Agresor to dopiero się włączy. |
| | |
| Far | 19.03.2007 19:15:02 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 108 #1396 Od: 2007-3-1
| Pikuś a czemu mam tak nie mówic? _________________ Mal to brzydaaaaal
NARF |
| | |
| Elen | 19.03.2007 20:39:10 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 89 #1401 Od: 2007-3-7
| Far, stąpasz po cienkim lodzie ;p |
| | |
| Marlis | 19.03.2007 21:05:53 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lórien
Posty: 132 #1405 Od: 2007-3-1
| Far nie mów na Pikusia Bobo !
_________________ Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz
|
| | |
| Bobo | 20.03.2007 12:57:55 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 86 #1426 Od: 2007-3-5
| Far, mogę Cię zesłać do naszego rządu lub POKAZAĆ TWOJE ZDJĘCIE W GALERII ARDY *złowieszczy śmiech* A na tego drugiego drania coś wymyślę ;D |
| | |
| Lorrieine | 20.03.2007 14:34:14 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 161 #1432 Od: 2007-3-3
| O.o Tak, Bobo, pokaż jego zdjęcia!!!  |
| | |
| Far | 20.03.2007 16:23:12 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 108 #1445 Od: 2007-3-1
| O nie.... Przepraszam. Bobo, nie wiesz że się wygłupiam. Przepraszam. *robi pro smutną minę* _________________ Mal to brzydaaaaal
NARF |
| | |
| Lorrieine | 20.03.2007 16:51:43 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 161 #1451 Od: 2007-3-3
| Bobo, on się nie wygłupiał, tylko na poważnie, widać to w jego oczach! xD |
| | |
| Amrot | 20.03.2007 19:03:17 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 9 #1453 Od: 2007-3-6
| Dżdżownice w panierce... |
| | |
| Bobo | 20.03.2007 22:01:46 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 86 #1469 Od: 2007-3-5
| haha wiedziałam ;D |
| | |
| Elen | 20.03.2007 22:40:54 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 89 #1474 Od: 2007-3-7
| brawo, w czuły punkt ;D |
| | |
| Marlis | 20.03.2007 22:53:53 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Lórien
Posty: 132 #1477 Od: 2007-3-1
| Chamstwo ! _________________ Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz
|
| | |
| Far | 20.03.2007 23:45:16 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 108 #1481 Od: 2007-3-1
| Kurczę jestem za mientki i mam piętę Farową w postaci tego zdjęcia u Bobo.  _________________ Mal to brzydaaaaal
NARF |
| | |
| Alos | 21.03.2007 01:10:23 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 202 #1487 Od: 2007-3-3
| Do Fara i Mala... Jeszcz raz przeczytam coś tego typu skierowane do Bobo to się skończy miła atmosfera na tym forum. Znacie mnie na tyle, że wiecie, że potrafie być nieprzyjemny i uprzykrzyć komuś przebywanie w jakimś miejscu. Grzecznei ostrzegam... |
| | |
| Far | 21.03.2007 01:15:57 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 108 #1490 Od: 2007-3-1
| Alosa chyba okres dopadl bo jakis nerwowy jest _________________ Mal to brzydaaaaal
NARF |