Tymczasowe forum gry Arda

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGÓLNE FORUM GRY » CO BYŁO PIERWSZE?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Co było pierwsze?

czyli pytania tabu... ;D
  
black
22.03.2007 08:55:26
Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #1539
Od: 2007-3-3
Ja znam odpowiedź na jedno:

co było pierwsze: kura czy jajko?
oczywiście jajko tylko teraz pytanie: lewe czy prawe?
_________________
I push a finger into my eyes
  
Tivox_Fennariell
22.03.2007 18:08:12
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 127 #1546
Od: 2007-3-1
Środkowe bardzo szczęśliwy
Białe czy czarne?
_________________
Po grani! Po grani! Po grani! Nad przepaścią bez łańcuchów bez wahania!
  
Far
22.03.2007 18:40:35
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1548
Od: 2007-3-1
Żółte
Alos czy parówki?
_________________
Mal to brzydaaaaal NARF
  
Marlis
22.03.2007 18:51:54
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lórien

Posty: 132 #1551
Od: 2007-3-1
Parówki jęzor

Bo można je strawić ;P

PiS czy PO ?

haha zagiąłem Wam zabawe ;P
_________________
Bywa że czasem ktoś serce odda Ci całe.
Dusze rozdzieli dla dobra twego.
Poświęceń bać się nie będzie.
A Ty...Milczysz

  
Alos
22.03.2007 19:04:24
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #1554
Od: 2007-3-3
Mal Paniołek

Far czy flapetawesoły
  
Bobo
22.03.2007 19:13:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #1558
Od: 2007-3-5
ja ;D
ja czy Ty?
bez sensu.
  
Al
23.03.2007 16:51:10
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1576
Od: 2007-3-2
oni


mózg czy bezmózg?
  
Kain
23.03.2007 18:19:10
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #1588
Od: 2007-3-7
to i owo jęzor


ponieważ czy aczkolwiek?

_________________
Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają cię za głupca
  
Far
23.03.2007 21:55:49
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1599
Od: 2007-3-1
bo

Delfinki czy dżdżownic
_________________
Mal to brzydaaaaal NARF
  
black
24.03.2007 15:11:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #1609
Od: 2007-3-3
słonie

kisiel czy budyń
_________________
I push a finger into my eyes
  
Far
24.03.2007 21:02:51
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1624
Od: 2007-3-1
Kisiel, budyn to samo zloo- kupa szatana stworzona z kotow uzytych do robienia sajgonek w wietnamie...

radło czy homonto
_________________
Mal to brzydaaaaal NARF
  
Elen
25.03.2007 16:12:09
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1638
Od: 2007-3-7
głupie ;p

motorola L6 czy motorola V3x?
  
black
25.03.2007 17:57:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #1641
Od: 2007-3-3
nokia 6666 ;D

fan czy antyfan?
_________________
I push a finger into my eyes
  
Tivox_Fennariell
25.03.2007 18:44:11
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 127 #1643
Od: 2007-3-1
antychryst jęzor

nie zadaje pytania bo to glupie jestbardzo szczęśliwy
_________________
Po grani! Po grani! Po grani! Nad przepaścią bez łańcuchów bez wahania!
  
black
26.03.2007 14:50:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 19 #1675
Od: 2007-3-3
co było pierwszE?

Tiv który uważa że to jest głupie czy to że... to jest głupie
_________________
I push a finger into my eyes
  
Alos
26.03.2007 17:37:11
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #1684
Od: 2007-3-3
Hipopotam.
  
Bobo
26.03.2007 19:44:21
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #1690
Od: 2007-3-5
Głodziiiilla! bardzo szczęśliwy
  
Alos
26.03.2007 20:05:02
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #1693
Od: 2007-3-3
AAAAAAAA!!!
  
Elen
26.03.2007 23:26:57
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1699
Od: 2007-3-7
żartowała.
  
Lady_Sannah
27.03.2007 08:37:55
Grupa: Użytkownik

Posty: 23 #1707
Od: 2007-3-5
jest 7days nie ma głodzilli ;]


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGÓLNE FORUM GRY » CO BYŁO PIERWSZE?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny