Tymczasowe forum gry Arda

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGÓLNE FORUM GRY » DELFINKI

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

Delfinki

Dyskusja o delfinach. IIIIIIIIIIIIIIII!:D
  
Lorrieine
07.03.2007 14:23:56
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 161 #827
Od: 2007-3-3
Eeee...? O.o
  
Al
07.03.2007 17:56:31
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #832
Od: 2007-3-2
nie nic Siostra... nie słuchaj mnie bardzo szczęśliwy
  
Alos
07.03.2007 19:21:48
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #842
Od: 2007-3-3
Al się upił;]
  
Elen
07.03.2007 20:51:03
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #861
Od: 2007-3-7
a znacie krępaki?
  
Al
07.03.2007 21:21:10
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #868
Od: 2007-3-2
emm... Elen co? O.O
  
Alos
07.03.2007 21:37:45
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #877
Od: 2007-3-3
ja znam dwa. Edgar i Maurycy się nazywają.
  
Al
08.03.2007 17:19:08
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #926
Od: 2007-3-2
ne wiem co to jest ale to pewnię jest to czym jest Alos bardzo szczęśliwy
  
Elen
08.03.2007 22:44:24
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #983
Od: 2007-3-7
na biologii miałam o krępakach. myślałam, że wiecie co to jest, bo ja za bardzo nie zrozumiałam.
  
Bobo
08.03.2007 23:09:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #989
Od: 2007-3-5
Alos, czas na Twoją opowieść o karaczanach bez głów.
Elen, krępaki nie są fajne.
  
Alos
09.03.2007 02:30:36
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #1001
Od: 2007-3-3
Ale do tego trzeba mieć nastrój;]
  
Bobo
09.03.2007 14:14:19
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 86 #1009
Od: 2007-3-5
Dajesz.
  
Drachqon_zwany_Slonek
10.03.2007 14:51:48
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Lothlorien

Posty: 71 #1051
Od: 2007-3-3
Lorri, zmutowane manekiny psychopaty robią uuuauuauaamuuum
Elen, ja słyszałem, ale zbytnio nie pamiętam bardzo szczęśliwy
  
Elen
11.03.2007 23:06:34
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1153
Od: 2007-3-7
Delfinki chyba podupadają... ;p
  
Herminator
11.03.2007 23:31:26
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 28 #1162
Od: 2007-3-3
Bo ilez to mozna o delfinach gadaćjęzor Ja rozumiem, zę o mnie mozna by gadać w nieskonczonosc ale o delfinkach...<joke>bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
  
Alos
12.03.2007 20:03:30
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 202 #1208
Od: 2007-3-3
I tak najfajniesze są bezgłowe karaluszki i inne karaczany owesoły
  
Al
13.03.2007 02:00:54
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 108 #1212
Od: 2007-3-2
szczególnie takie bezgłowe karaczany jak... eee... *zamyślił się* nie wiem jak kto...
  
Elen
13.03.2007 16:36:18
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 89 #1236
Od: 2007-3-7
jak kolesie z plus gsm.

Przejdz do góry strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGÓLNE FORUM GRY » DELFINKI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny