Tymczasowe forum gry Arda
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
OGÓLNE FORUM GRY
»
DELFINKI
<<
<
Strona: 2 / 2
strony:
1
[2]
Delfinki
Dyskusja o delfinach. IIIIIIIIIIIIIIII!:D
Lorrieine
07.03.2007 14:23:56
Grupa:
Użytkownik
Posty:
161
#
827
Od: 2007-3-3
Eeee...? O.o
Al
07.03.2007 17:56:31
Grupa:
Użytkownik
Posty:
108
#
832
Od: 2007-3-2
nie nic Siostra... nie słuchaj mnie
Alos
07.03.2007 19:21:48
Grupa:
Użytkownik
Posty:
202
#
842
Od: 2007-3-3
Al się upił;]
Elen
07.03.2007 20:51:03
Grupa:
Użytkownik
Posty:
89
#
861
Od: 2007-3-7
a znacie krępaki?
Al
07.03.2007 21:21:10
Grupa:
Użytkownik
Posty:
108
#
868
Od: 2007-3-2
emm... Elen co? O.O
Alos
07.03.2007 21:37:45
Grupa:
Użytkownik
Posty:
202
#
877
Od: 2007-3-3
ja znam dwa. Edgar i Maurycy się nazywają.
Al
08.03.2007 17:19:08
Grupa:
Użytkownik
Posty:
108
#
926
Od: 2007-3-2
ne wiem co to jest ale to pewnię jest to czym jest Alos
Elen
08.03.2007 22:44:24
Grupa:
Użytkownik
Posty:
89
#
983
Od: 2007-3-7
na biologii miałam o krępakach. myślałam, że wiecie co to jest, bo ja za bardzo nie zrozumiałam.
Bobo
08.03.2007 23:09:47
Grupa:
Użytkownik
Posty:
86
#
989
Od: 2007-3-5
Alos, czas na Twoją opowieść o karaczanach bez głów.
Elen, krępaki nie są fajne.
Alos
09.03.2007 02:30:36
Grupa:
Użytkownik
Posty:
202
#
1001
Od: 2007-3-3
Ale do tego trzeba mieć nastrój;]
Bobo
09.03.2007 14:14:19
Grupa:
Użytkownik
Posty:
86
#
1009
Od: 2007-3-5
Dajesz.
Drachqon_zwany_Slonek
10.03.2007 14:51:48
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Lothlorien
Posty:
71
#
1051
Od: 2007-3-3
Lorri, zmutowane manekiny psychopaty robią uuuauuauaamuuum
Elen, ja słyszałem, ale zbytnio nie pamiętam
Elen
11.03.2007 23:06:34
Grupa:
Użytkownik
Posty:
89
#
1153
Od: 2007-3-7
Delfinki chyba podupadają... ;p
Herminator
11.03.2007 23:31:26
Grupa:
Użytkownik
Posty:
28
#
1162
Od: 2007-3-3
Bo ilez to mozna o delfinach gadać
Ja rozumiem, zę o mnie mozna by gadać w nieskonczonosc ale o delfinkach...<joke>
Alos
12.03.2007 20:03:30
Grupa:
Użytkownik
Posty:
202
#
1208
Od: 2007-3-3
I tak najfajniesze są bezgłowe karaluszki i inne karaczany o
Al
13.03.2007 02:00:54
Grupa:
Użytkownik
Posty:
108
#
1212
Od: 2007-3-2
szczególnie takie bezgłowe karaczany jak... eee... *zamyślił się* nie wiem jak kto...
Elen
13.03.2007 16:36:18
Grupa:
Użytkownik
Posty:
89
#
1236
Od: 2007-3-7
jak kolesie z plus gsm.
<<
<
Strona: 2 / 2
strony:
1
[2]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
OGÓLNE FORUM GRY
»
DELFINKI
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny